Living as the Villain’s Stepmother
Favoriler
Followed by 83 people
6.4
Durum Devam Ediyor
Tip Manhwa

Living as the Villain’s Stepmother

Alternatif İsimler As A Stepmother, It Is Too Easy To Avoid Death, It's So Easy to Avoid Death by Being a Stepmother, She's A Stepmother, But It's Too Easy To Avoid Death, Stepmother, It's So Easy to Avoid Death, The Evil Stepmother Lives On, 계모인데, 죽음을 피하는 게 너무 쉽다

Living as the Villain’s Stepmother serisinin konusu

Ekmek pişirirken fırın patladı ve beni aramaya gelen tacizci babamla birlikte ölümle yüzleştim. Sonra okuduğum bir romanın içinde uyandım. “Özür dilerim, an…ne. Hasta değilim.”
Hirah’ı küçükken istismar ettiğinden dolayı idam edilen kötü üvey anne Leila’nın bedenindeyim! Hirah’ın kötü üvey annesinden kurtulup mutlu yaşayabilmesi için önemli marki Lacias Huppert ile buluşup sözleşmeli evlilik teklif ettim.
“Sözleşmeli bir evliliği gerçek yapabilir miyiz?”
“Oh, annemle yatabilir miyim?” Bir yıl sonra sadece ikisini bırakma planının aksine, hem Marki hem de Hirah beklenmedik bir şekilde bana bağlanmaya başlamış gibi görünüyor.

Çıkış 2024
Yazar Team Paper Flowers [Add, ]Yeon heeyeon [Add, ]
Çizer Team Yeong-Won [Add, ]
Yayımcı Ridibooks (Ridibooks)
Paylaşan
Eklenme
Güncellenme
Anahtar Kelimeler: Oku living as the villain’s stepmother, living as the villain’s stepmother Türkçe, living as the villain’s stepmother Tr, indir living as the villain’s stepmother Türkçe oku, Tr oku living as the villain’s stepmother

Yorum

Raw, ekip, sunucu, alan adı gibi giderlerimizi ödeyebilmemiz için lütfen reklam engelleyicinizi devredışı bırakınız.