Cry, Even Better If You Beg
KÜTÜPHANE
124 kişi tarafından takip edildi
10
Durumu Güncel
Type Manhwa

Cry, Even Better If You Beg

Synopsis Cry, Even Better If You Beg

Küçük yaşta yetim kalan Leila Lewelyn, Berg İmparatorluğu’ndaki Arvis malikânesinde bahçıvanlık yapan amcası Bill’in yanına taşındıktan sonra kendini dünyanın en şanslı kızı gibi hisseder. Leila’ya göre Arvis cennet gibidir; uçsuz bucaksız ormanı keşfetmeye bayılır, karşılaştığı doğa hayatını unutmamak için her zaman gördüklerini defterine not eder. Özellikle kuşları çok sever, yumurtadan çıkan yavruların büyüyüp güzelleşmesini hayranlıkla izler. Arvis’in genç ve yakışıklı lordu Dük Herhardt da kuşlara ve Leila’ya ilgi duyar. Ama kuşlarla ilgilenme sebebi onları avlamanın eğlenceli ve zorlayıcı olmasıdır… Leila’yla ilgilenme sebebi ise onu ağlatmanın hoşuna gitmesidir. Peki ya sevimli bir kuş altın bir kafese hapsedilirse hangisini seçer: lüks bir hayatı mı yoksa özgürlüğü mü?

 

Çıkış Yılı 2023
Yazar -
Serileştiren -
Yayınlayan
Yayınlandı
Güncelendi
Anahtar Kelime: cry, even better if you beg oku, cry, even better if you beg türkçe, cry, even better if you beg türkçe oku, cry, even better if you beg türkçe webtoon oku, cry, even better if you beg türkçe manhua oku, cry, even better if you beg türkçe manhwa oku
Uyarı, "Cry, Even Better If You Beg" adlı seride reşit olmayanlar için uygun olmayan şiddet, kan veya cinsel içerik bulunabilir.


Yorumlar