Rüyada Buluşalım
KÜTÜPHANE
260 kişi tarafından takip edildi
7.2
Durumu Devam Ediyor
Type Manhwa

Rüyada Buluşalım

Alternatif Başlıklar Feelings in a Dream, Feels Like a Dream, I Feel Like I'm in a Dream, 夢で密会しましょう, 翻车了! 似乎要和死对头组CP, 꿈속의 기분

Synopsis Rüyada Buluşalım

Lizen, prense olan karşılıksız aşkı sayesinde sadece bir kerelik işe yarayan rüya bağlama reaktifi yapmıştır. Ancak reaktifi rakibi Kaiden içti. Ve bu reaktif bir kereliğine işe yaramayacak mıydı? Neden art arda rüyasına girmeye devam etti?

Notları ve fiziksel becerileri mükemmel olan Lizen, dışarıdan parlak ve güçlü görünse de içinde yaralarını saklamaktadır.

Kaiden, künt ve soğuk ama herkesten daha sıcak kalpli bir adamdır. Lizen her gün rüyalar aracılığıyla Kaiden’a bağlanır ve sadece tahtı çevreleyen büyük bir komploya yakalanmakla kalmaz, aynı zamanda duygularıyla da karıştırılır….

Rüyalarında garip bir şekilde devam eden buluşmalar. Sadece bir rüya olduğu için şaka olarak geçiştirmek kolay mı, yoksa rüya yüzünden samimi duygulara mı dönüştü.

Çıkış Yılı 2021
Yazar Han Si Nae
Çizer Bom
Serileştiren -
Yayınlayan
Yayınlandı
Güncelendi
Anahtar Kelime: rüyada buluşalım oku, rüyada buluşalım türkçe, rüyada buluşalım türkçe oku, rüyada buluşalım türkçe webtoon oku, rüyada buluşalım türkçe manhua oku, rüyada buluşalım türkçe manhwa oku


Yorumlar