No Way, Vampires Don’t Exist!
KÜTÜPHANE
172 kişi tarafından takip edildi
7.4
Durumu Devam Ediyor
Type Manhwa

No Way, Vampires Don’t Exist!

Alternatif Başlıklar Liar, Where Are Vampires! Menteurs! Les vampires n'existent pas! No Way, Vampires Don't Exist Roomshare shitara, Zen'in Kyuuketsuki datta When I Shared My Room, Everyone Was a Vampire ¡Mentirosos! Los vampiros no existen ルームシェアしたら、全員吸血鬼だった 胡说,哪有什么吸血鬼! 騙人!哪有吸血鬼 骗人!哪有吸血鬼 거짓말, 뱀파이어가 어디 있어?

Synopsis No Way, Vampires Don’t Exist!

Dört okul ev arkadaşı – Juwon, Eunho, Seongjae ve Gyumin – evlerindeki boş bir odayı doldurmak için umutsuzca beşinci bir kişiye ihtiyaç duyuyorlar. Ama asıl endişeleri kira ödemek değil. Onlar taze dişlerini canlı bir insana geçirmek için can atan aç vampirler! Bu yüzden toplumdan izole bir şekilde büyüyen Dongha, onu neyin beklediğinden habersiz bir hevesle eve taşındığında şansına tükürür. Vampirleri dehşete düşürecek şekilde olan Dongha’nın kanını emmeleri için yeterince kilolu değil! Hiçbir şeyden şüphelenmeyen yeni ev arkadaşlarına onu şişmanlatmak için yedirirler ve dikkatlice duş aldırırlar, olası avlarına fazla mı bağlandılar? Ve tatlı, saf Dongha’nın aç vampirlerin gözleriyle karşılaşmasından daha fazlası var mı?

Çıkış Yılı 2019
Yazar Ki moong
Çizer Racking
Serileştiren Kakaopage, Lezhin, Peanutoon
Yayınlayan
Yayınlandı
Güncelendi
Anahtar Kelime: no way, vampires don’t exist! oku, no way, vampires don’t exist! türkçe, no way, vampires don’t exist! türkçe oku, no way, vampires don’t exist! türkçe webtoon oku, no way, vampires don’t exist! türkçe manhua oku, no way, vampires don’t exist! türkçe manhwa oku


Yorumlar